Kryetari i Lipjanit jep detaje për 35-vjeçaren e vrarë

Aktuale

Kryetari i Lipjanit jep detaje për 35-vjeçaren e vrarë

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 22:20
Imri Ahmeti

Një grua ka mbetur e vdekur sot rreth orës 18:00, në oborrin e QKUK-së, para dyerve të Gjinekologjisë.

Dorasi i vrasjes dyshohet të jetë ish-burri i saj.

Gjithashtu, raportohet se gruaja ishte shtatzënë dhe ishte e moshës 35 vjeçare.

Për rastin ka folur edhe kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti ka konfirmuar se viktima rreth 35-vjeçare që dyshohet se u vra në oborrin e QKUK’së është Hamide Magashi nga fshati Llugaxhi i Lipjanit.

“Janë 7 motra, kjo ishte motra e vogël, s’kanë as babë e as axhë’, tha Ahmeti.

“Pasha këtë fëmijë që kam me lind sonte” – Këto ishin fjalët e fundit të së ndjerës Hamide Magashi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat