“Vrasësi hyp në kerr, del prej rrethit të QKUK-së”- Koci: Si është e mundur askush të mos reagoj?

Aktuale

“Vrasësi hyp në kerr, del prej rrethit të QKUK-së”- Koci: Si është e mundur askush të mos reagoj?

Nga: M.L. Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 11:37
Foto nga vendngjarja

Avokati Arianit Koci ka reaguar sërish për ngjarjen makabre të vrasjes së gruas shtatzënë në oborrin e Gjinekologjisë në QKUK.

Në një postim në Facebook Koci ka paraqitur një skemë se si vrasësi ka hyrë në oborrin e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, ka kryer vrasjen dhe ka ikur nga aty, ndërsa askush nuk ka reaguar.

Postimi i plotë:

Në hyrje të QKUK-së, e merr biletën.

Në ndërtesën e gjinekologjisë është roja.

Në rrethin e spitalit ka zyrtarë policor.

E vranë gruan me tre plumba. Alltia pa shurdhues.

Krisma dëgjohet anëkënd!

Vrasësi hyp në kerr, del prej rrethit të QKUK-së.

Gjithmonë ka shumë njerëz në spital, veçanërisht në gjinekologji.

Para se me dalë e paguan daljen/parkingun, për shkak se laura është e lëshuar.

Aty është roja që e kontrollon hyrje-daljen.

Si është e mundur askush të mos reagoj?

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat