Motra e 35-vjeçarës thotë se ndihet e kërcënuar, asnjë patrullë e Policisë nuk gjendet afër shtëpisë

Aktuale

Motra e 35-vjeçarës thotë se ndihet e kërcënuar, asnjë patrullë e Policisë nuk gjendet afër shtëpisë

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 20:59
Hamide Magashi

Pavarësisht se motra e 35-vjeçarës së vrarë mbrëmë nga ish-burri i saj, po ndjehet e kërcënuar, asnjë patrullë e Policisë së Kosovës nuk është afër shtëpisë së saj.

Media ka qëndruar te shtëpia e së ndjerës, Hamide Magashi, ku ka marrë në prononcim motrën e saj të vogël, Shukrije Magashin.

Ajo tha se ndihet e kërcënuar nga i dyshuari.

“Vazhdimisht i ka thënë edhe nëse e marrë beben, prapë do të bëjë probleme, ose ty ose motrën e vogël. Gjithmonë i ka thënë motrës, do të rrezikoj edhe ty edhe familjen. Unë vet ndihem e frikësuar prej tij”, tha ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat