Bajqinovci i reagon Ramës: Mbyllja e rrugëve pa hapjen e të rejave është politikë e dëmshme dhe e dështuar

Aktuale

Bajqinovci i reagon Ramës: Mbyllja e rrugëve pa hapjen e të rejave është politikë e dëmshme dhe e dështuar

Më: 22 shtator 2023 Në ora: 21:59
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci i ka reaguar kreut të Prishtinës, Përparim Rama për mbyllje të rrugëve.

Bajqinovci ka thënë se mbyllja e rrugëve pa hapjen e të rejave është politikë e dëmshme dhe e dështuar.

Postimi i plotë:

Aty ku del Arianit Koci avokati i mirënjohur - me bicikletë dhe bën video, komuna çohet e mbyllë atë rrugë. Me sa po shohim ky është kriteri kyç i çdo vendimmarrje të Përparimit.

Arianit mos dil me video se don me na morre në qafë.

Mbyllja e rrugëve pa hapjen e të rejave është politikë e dëmshme dhe e dështuar. I mirëkuptoj qytetarët e frustruar sot.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat