U rrah nga njerëzit e Veselenoviqit dhe Radojçiqit, rrëfimi i kryeinspektorit të Mitrovicës

Aktuale

U rrah nga njerëzit e Veselenoviqit dhe Radojçiqit, rrëfimi i kryeinspektorit të Mitrovicës

Më: 3 tetor 2023 Në ora: 20:45
Veselenoviqi dhe Radojçiqi

Sulmin brutal që e përjetoi e ka ende të freskët.

Madje, udhëheqësi i Inspektoratit për regjionin e Mitrovicës, Nexhat Fazliu, pretendon se e di saktë se kush e rrahu deri në vdekje, ditën e 29 prillit të 2020-ës.

Sipas tij, gjithçka nisi me një gjobë që një punëtor i tij e dha ndaj një kompanie në Mitrovicë.

Në vidon më lartë mund ta ndiqni rrëfimin e tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat