Ja çfarë kishte shkruar Liridona për Naimin, i cili dyshohet se pagoi për ta vrarë atë!

Aktuale

Ja çfarë kishte shkruar Liridona për Naimin, i cili dyshohet se pagoi për ta vrarë atë!

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 10:50
Liridona Murseli dhe Naim Murseli

Liridona Ademaj – Murseli, duket se ka pasur dashuri të madhe për Naim Murselin, bashkëshortin e saj, i cili po dyshohet se është ai që pagoi për ta vrarë atë. Në profilin e saj në Instagram, Liridona e ka të shkruar ‘Burri im është gjithçka e imja’, duke e shoqëruar me dy zemra dhe me shkronjën N, për bashkëshortin e saj Naimin.

30-vjeçarja Liridona Ademaj- Murseli u privua nga jeta derisa ishte në veturë me bashkëshortin e saj, Naim Murseli, dhe dy fëmijët. Ngjarja tragjike ndodhi të mërkurën, 29 nëntor, rreth orës 20:20 në rrugën “Dalip Alshiqi” në Prishtinë.

Pas vrasjes së rëndë ku mbeti e vdekur Liridona Ademaj-Murseli, janë arrestuar tre persona të dyshuar për kryerjen e krimit, ndër ta edhe bashkëshorti i viktimës, Naim Murseli, i cili ka pranuar se ka paguar për vrasjen e Liridonës.

Mirëpo Liridona si duket ka pasur dashuri të madhe për Naimin, pasi këtë e fakton shkrimi që ajo e ka të vendosur në profilin e saj në Instagram. Ajo ka shkruar ‘Burri im është gjithçka e imja’, duke e shoqëruar me dy zemra dhe me shkronjën N, për bashkëshortin e saj Naimin.

Image
Foto: Instagram
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat