Dalin detajet e reja nga dëshmia e Naim Murselit - Si e la Liridonën të vetme me vrasësin?

Aktuale

Dalin detajet e reja nga dëshmia e Naim Murselit - Si e la Liridonën të vetme me vrasësin?

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 16:13
Naim Murseli dhe gruaja e tij

Liridona Ademaj deri mbrëmjen e 29 nëntorit do të ishte një grua jo shumë e njohur për publikun.

Në po të njëjtën mbrëmje emri i saj u lakua në shumë mediume.

Fillimisht u raportua se një grua është vrarë nga një plaçkitës.

Më vonë u zbulua se ajo është bashkëshortja e Naim Mureslit, këshilltarit të Behgjet Pacollit, gjatë kohës sa ky i fundit ishte ministër në Ministrinë e Punëve të Jashtme.

Çfarë dëshmie dha Murseli para policisë në natën kur ndodhi tragjedia, për çka dyshohet ai, Granit Plava dhe Kushtrim Kokalla mund t’i gjeni në videon në vijim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat