Sveçla uron liberalizimin: Rrugë të mbarë si në shkuarje ashtu edhe në ardhje

Aktuale

Sveçla uron liberalizimin: Rrugë të mbarë si në shkuarje ashtu edhe në ardhje

Më: 1 janar 2024 Në ora: 12:33
Xhelal Sveçla

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla, ka uruar qytetarët e Kosovës për liberalizimin e vizave.

Ai i ka uruar atyre rrugë të mbarë në shkuarje dhe në ardhje.

“Të dashur qytetar të Republikës së Kosovës, urime liberalizimi i vizave!

Rrugë të mbarë si në shkuarje ashtu edhe në ardhje!”, ka shkruar ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat