Nesër seancë e jashtëzakonshme, në rend dite rezoluta për gjendjen në shëndetësi dhe sigurimet shëndetësore

Aktuale

Nesër seancë e jashtëzakonshme, në rend dite rezoluta për gjendjen në shëndetësi dhe sigurimet shëndetësore

Më: 28 shkurt 2024 Në ora: 17:28
Kuvendi i Kosovës

Nesër do të mbahet seancë e jashtëzakonshme në Kuvendin e Kosovës.

Seanca do të nisë në orën 10:00.

Kurse, në rend të ditës është “Shqyrtimi i Propozim-rezolutës për gjendjen në shëndetësi dhe sigurimet shëndetësore”.

Këtë e ka bërë të ditur Drejtoria për media dhe marrëdhënie me publikun në Kuvendin e Kosovës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat