“Disa shtete me Rusinë e disa me SHBA-në”/ Opinionisti paralajmëron përçarjen e BE-së!

Aktuale

“Disa shtete me Rusinë e disa me SHBA-në”/ Opinionisti paralajmëron përçarjen e BE-së!

Nga: A.SH Më: 19 maj 2024 Në ora: 14:37
Foto ilustrim

Opinionisti Sulejman Mehazi ka thënë se BE-ja së shpejti do të shkapërderdhet, duke u përçarë.

Sipas tij, disa shtete do të shkojnë me Rusinë disa me SHBA-në, duke thënë se kjo po vrehet hapur në Kosovë.

“Prandaj Kurti i guximshëm shkon rrugës së Britanisë së Madhe dhe SHBA-ve”, shkruan ai.

Postimi i plotë:

Britania e Madhe dhe Anglia duke parë BE-n e padrejtë dhe hileqare u largua nga kjo bashkësi e korruptuar, kjo tregon jetëshkurtësinë e BE-s që së shpejti do shkapërderdhet e përçahet në dy anë, disa shtete me Rusinë, disa shtete me SHBA-n, kjo vërehet hapur në Kosovë.

Prandaj Kurti i guximshëm shkon rrugës së Britanisë së Madhe dhe SHBA-ve.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat