Begaj nis vizitën dyditore në Kosovë, do të nderojë ish-luftëtarët e UÇK

Aktuale

Begaj nis vizitën dyditore në Kosovë, do të nderojë ish-luftëtarët e UÇK

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 07:30
Bajram Begaj

Presidenti i Republikës Bajram Begaj nisi sot një vizitë dyditore në Kosovë.

Sipas një njoftimi zyrtar, Kreu i Shtetit do të zhvillojë takime në 3 komuna: Deçan, Junik dhe Drenas.

Gjatë kësaj vizite, Presidenti Begaj do të nderojë, gjithashtu, ish-luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të rënë gjatë luftës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat