Artisti turk krijon skena ëndrrash

Art

Artisti turk krijon skena ëndrrash

Më: 29 prill 2020 Në ora: 16:08
Foto Ilustrim

Imagjinata është më e rëndësishme se dija, ka thënë Einstein. Teksa dituria është e përcaktuar, imagjinata nuk njeh kufij. Dhe kjo thënie është veçanërisht e vërtetë për individë kreativë si ky artist i talentuar nga Turqia.

Huseyin Sahin i ka ngritur kufijtë e asaj që është e mundur me krijimet e tij të këndshme, ndërkaq Bright Side shkruan se janë të mahnitur nga imagjinata e tij verbuese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat