Florian Marku njofton shqiptarët se ku mund ta ndjekin sonte meçi e tij

Boksi

Florian Marku njofton shqiptarët se ku mund ta ndjekin sonte meçi e tij

Më: 20 nëntor 2021 Në ora: 17:21
Florian Marku njofton shqiptarët se ku mund ta ndjekin sonte meçi e tij

Florian Marku do të zhvillojë sonte meçin ndaj Jorick Luisettos.

Në konferencën para mediave, Marku ka njoftuar se meçi i do të fillojë rreth orës 21:00/22:00.

Pak orë para fillimit të meçit, me anë të një postimi në rrjetin social, Facebook, Marku bëri me dije se meçi do të transmetohet në Tring Sport 2 HD dhe Sky Sports Boxing.

Meçi do të zhvillohet në Ëembley në “SSE Arena”,

Marku ka nëntë fitore e një barazim deri më tani, ndërsa rivali i tij, Luisetto ka 13 meçe, prej të cilave ka fituar 11, 2 me nokaut dhe ka humbur 2.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat