Përforcohet Fushë Kosova

Futboll

Përforcohet Fushë Kosova

Nga: K.G. Më: 24 janar 2021 Në ora: 12:45
Përforcohet Fushë Kosova

Anëtari i Ligës së Dytë të Kosovës, Fushë Kosova, përforcon radhët e veta. 

Synimi i “hekurudharëve” është që të rikthehet në Ligën e Parë të Kosovës në futboll.  

“Urim Statovci përforcon klubin tonë KF Fushë Kosova.

Urimi ka qenë së fundi lojtar në KF Ulpiana. Supersulmuesit ne i dëshirojmë mirëseardhje  dhe shumë suksese!”, njofton faqja e klubit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat