Vëmendja te Vllaznia-Laçi dhe prova e vështirë e Partizanit

Futboll

Vëmendja te Vllaznia-Laçi dhe prova e vështirë e Partizanit

Më: 3 shkurt 2021 Në ora: 17:36
Vëmendja te Vllaznia-Laçi dhe prova e vështirë e Partizanit

Java e 18 e Superiores do të kulmojë në ditën e premte në orën 18:00 atje ku Vllaznia do të përballet me një tjetër kundërshtar që lufton për titullin kampion, Laçin. Për më tepër fjalët e trajnerit të kurbinasve e kanë ndezur këtë ndeshje përpara kohe.

Shpëtim Duro do të shprehej se shkodranët kanë fituar në disa raste në minutat e fundit dhe ishte i lodhur me termin e dëgjuar në media: “Vllazni e bukur”.

Një tjetër përballje me shumë interes do të jetë mes Bylisit dhe Partizanit.

Mbetet për t’u parë nëse ekipi i Dajës do të ketë vazhdimin e lojës së bukur që bëri në “Elbasan Arena”, ndërsa ballshiotët do të luftojnë deri në fund pasi po rrezikojnë për rënien nga elita e futbollit shqiptar.

Kjo ndeshje do të zhvillohet të shtunën atje ku Tirana do të presë Skënderbeun dhe në orën 16:45 do të zhvillohet Teuta-Apoloniia. Një përballje është programuar për ditën e dielë me Kukësin e Mirel Josës që kërkon serinë e rezultate pozitive ndaj Kastriotit surprizues..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat