Prishtina i rikthehet stërvitjeve, bëhet gati për Kupë

Futboll

Prishtina i rikthehet stërvitjeve, bëhet gati për Kupë

Nga: K.G. Më: 4 shkurt 2021 Në ora: 16:41
Prishtina i rikthehet stërvitjeve, bëhet gati për Kupë

Klubi i futbollit Prishtina i kthehet stërvitjeve, me synim që të jetë gati për Kupën e Kosovës dhe pjesën pranverore të kampionatit.

“Pas dy ditëve pushim – rikthehen stërvitjet.

Përbërja pritet të kompletohet ditëve në vazhdim”, ka bërë të fitur FC Prishtina.

Me 9 shkurt, Prishtina do të ndeshet me Dritën në kuadër të Kupës, që vlerësohet si finale para finales.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat