Pamje e mrekullueshme/ Pas fitores së United, Zoti e skuq qiellin në Manchester

Futboll

Pamje e mrekullueshme/ Pas fitores së United, Zoti e skuq qiellin në Manchester

Më: 7 mars 2021 Në ora: 20:01
Manchester

Qielli është bër i kuq në qytetin e Manchesterit, pas fitores së United 2-0 në vizitë te Manchester City.

Pamjet magjepsëse që nxori Sky Sports, mbi stadiumin ‘Etihad’ shfaqin perëndimin e diellit në qytetin e Manchesterit.

Ndryshe, Bruno Fernandes dhe Luke Shaë shënuan golat për fitoren e ‘djajve të kuq’.

Ja pamjet:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat