Syri i publikuar si i “Kukësit” është i Nebraskës - Bota Sot
Syri i publikuar si i “Kukësit” është i Nebraskës

Kukësi

Syri i publikuar si i “Kukësit” është i Nebraskës

Më: 28 janar 2019 Në ora: 14:49
Fillimisht u raportua që ky liqen ndodhej në Kukës, por në të vërtetë ai gjendet në Nebraska

Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një foto ku shfaqej një liqen i ngrirë në formën e syrit. Fillimisht u raportua që ky liqen ndodhej në Kukës, por në të vërtetë ai gjendet në Nebraska të SHBA-së.

Kjo bukuri natyrore nuk ndodhet në vendin tonë, por në anën tjetër të oqeanit, në SHBA.

Liqeni i ngrirë i Nebraskës, i cili ka formën e një syri u rendit në top listën e 100 bukurive të rrjetit social “Reddit” dhe pas postimit është ngjitur me ritme të frikshme.

Fotoja e liqenit ka kapur pozicionet kryesore në klasifikim, duke marrë pafund klikime dhe shpërndarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...