Rama shkon në Kukës, protestuesit përplasen me policinë

Kukësi

Rama shkon në Kukës, protestuesit përplasen me policinë

Më: 5 prill 2019 Në ora: 14:25
Foto

Kryeministri Edi Rama udhëtoi drejt Kukësit në kuadër të turitt ë tij Bashkia që duam" , dhe atje është pritur me protesta nga mbështetës të PD-së të cilët kanë dashur ti bllokojnë rrugën.

Policia nuk ka lejuar dhe në disa momente ka pasur dhe përplasje. 

Protestuesit kanë bllokuar urën e Mamzit mbi Drin, duke mos lejuar kalimin e Edi Ramës.

Ata kane dhe nje pankarte ne duar ku shkruajne: "Aeroporti është dhuratë për Kukësin, jo për koncesionarin."

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat