Rama: Rruga e kombit, gjëja më e mirë që ka bërë opozita, po dhe atë e la rrugëve - Bota Sot
Rama: Rruga e kombit, gjëja më e mirë që ka bërë opozita, po dhe atë e la rrugëve

Kukësi

Rama: Rruga e kombit, gjëja më e mirë që ka bërë opozita, po dhe atë e la rrugëve

Më: 5 prill 2019 Në ora: 15:21
Edi Rama

Kreu i qeverisë tha se Rruga e Kombit është vepra më e mirë e opozitës dhe atë e kanë lënë rrugës ashtu si gjërat e tjera që kanë bërë.

"Në rrugën kombëtare kemi nisur së pari të adresojmë  rreziqet dhe së dyti po vijojmë të investojmë. Ata thonë se bënë shumë rrugë dhe i lanë rrëgve. Kjo rrugë është gjëjaa më e mirë që kanë bërë por edhe këtë e lanë rrugëve. Sic lane rrugët rrugëve kanë lënë dhe veten rruëgve. Kush i tha  të ikin nga parlamenti. Mirë që ikin po pse duan të futen me zor. E provuam t'ia hapim derën para dy vitesh dhe pse mund t 'i kishim thënë vazhdoni sepse të gjitëh e kuptuan se ata nuk fitonin dot", tha Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...