Kapet në Kukës 27-vjeçari i shpallur në kërkim

Kukësi

Kapet në Kukës 27-vjeçari i shpallur në kërkim

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 09:04
Foto ilustrim

Një person i shpallur në kërkim është kapur dhe ndaluar në Kukës.

Bëhet fjalë për një 27-vjeçar, E.O, banues në Kukës, i dënuar me 5 muaj burg, për veprat penale “Shkatërrimi i pronës” dhe “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprime të mëtejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat