Humbi jetën në lule të rinisë nga aksidenti tragjik, publikohet fotoja e të riut

Kukësi

Humbi jetën në lule të rinisë nga aksidenti tragjik, publikohet fotoja e të riut

Më: 12 janar 2022 Në ora: 22:44
Sadri Duraku

Aksidenti i ndodhur pasditen e sotme në Kukës ka lënë pas një viktimë.

Bëhet me dije se personi që ndërroi jetë është një 30-vjeçar i identifikuar si Sadri Duraku.

Sipas njoftimit të policisë Duraku ishte duke lëvizur me biçikletën e tij ndërkohë që është përplasur nga një 47-vjeçar me automjet.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “Ura 6-metroshe”.

Mësohet se i riu ka ndërruar jetë në vendngjarje. Ndërkohë në rrjetet sociale është publikuar edhe fotoja e të riut që humbi jetën në moshë fare të re.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat