Tarifa për “Rrugën e Kombit”, Forcat Speciale zbarkojnë në Kukës - Bota Sot
Tarifa për “Rrugën e Kombit”, Forcat Speciale zbarkojnë në Kukës

Kukësi

Tarifa për “Rrugën e Kombit”, Forcat Speciale zbarkojnë në Kukës

Më: 16 shtator 2018 Në ora: 23:32
Policia e Tiranës dhe Forca të shumta Speciale zbarkojnë në Kukës

Këtë të hënë nis zyrtarisht pagesa e tarifës për “Rrugën e Kombit”.

Por postimet e shumta të qytetarëve kuksianë në rrjetet sociale, ku bëjnë thirrje për revoltë kanë bërë që Policia e Tiranës dhe Forca të shumta Speciale të zbarkojnë në Kukës.

Në rast se qytetarët do të përshkallëzojnë protestën e orës 11:00, qytetarët do të bllokohen nga policia në urën mbi lumin Drin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat