Endrit Thaçi publikon foton: Hashim Thaçi telefonon nënën e tij, kjo është arsyeja

Lajme

Endrit Thaçi publikon foton: Hashim Thaçi telefonon nënën e tij, kjo është arsyeja

Nga: P.R Më: 4 gusht 2021 Në ora: 19:08
Endrit Thaçi dhe Hashim Thaçi

Që nga 5 nëntori i vitit 2020, Hashim Thaçi po qëndron i burgosur në Hagë, ku ndër tjerash akuzohet nga Gjykata Speciale edhe për vrasjen e anëtarëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe bashkëpunëtorëve të presidentit historik, Ibrahim Rugova.

E gjatë ditës së sotme, nëna e Hashim Thaçit ka festuar ditëlindjen e saj.

E përmes një foto të postuar, djali i Thacit, Endriti ka njoftuar se ndër urimet e shumta, gjyshen e tij për ditëlindje e ka thirrur edhe Hashim Thaçi.

“Urimi më i dashur për ditëlindjen e saj. Gjyshja në telefon me babin”, ka shkruar Endrit Thaçi, përcjellë “Bota sot”.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat