Autobusi nga Kosova me 80 turistë përplaset në Vlorë

Lajme

Autobusi nga Kosova me 80 turistë përplaset në Vlorë

Më: 23 maj 2022 Në ora: 11:26
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një autobus me turistë në Vlorë është përplasur me një pemë, degët e së cilës janë zgjatur në rrugë.

Siç shihet në pamjet e publikuara autobusi ka targa të Kosovës.

Mediat në Shqipëri raportojnë se brenda autiobusit ishin 80 persona.

Fatmirësisht, sipas tyre, nuk ka të lënduar, ndërsa siç shihet është thyer xhami i parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat