Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 12 prill 2021 Në ora: 08:08
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës jugore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri në 5 gradë.

Temperaturat maksimale prej 17 deri në 22 gradë celsius.

Nesër moti pritet të ftohet, ndërsa do të ketë edhe reshje lokale të shiut.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat