Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 09:13
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 20 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri në 37 gradë celsius.

Nesër moti pritet të jetë me diell dhe i ngrohtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat