Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në orët e mbrëmjes do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e fortë në pjesën veriperëndimore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 20, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 28 deri 36 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti pritet të jetë me diell dhe vranësira.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat