Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 09:44
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në orët e mbrëmjes do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 21.

Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 30 deri 38 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i ngrohtë dhe me temperatura mbi 30 gradë celsius.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat