Parashikimi i motit për sot

Maqedonia

Parashikimi i motit për sot

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 09:19
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale.

Në orët e pasdites do ë ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri 21, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 29 deri 37 gradë celsius.

Nesër moti pritet të jetë i paqëndrueshëm, ndërsa në pjesën veriore të vendit do të ketë ulje të temperaturave për 3 gradë celsius.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat