Dafina e Rinori bashkë me ekipën bëjnë shqiponjën dhe urojnë 28 nëntorin

Mediale Vip

Dafina e Rinori bashkë me ekipën bëjnë shqiponjën dhe urojnë 28 nëntorin

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 19:31
Dafina e Rinori bashkë me ekipën bëjnë shqiponjën dhe urojnë 28 nëntorin

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dafina Kastrati së bashku me Rinorin, kanë uruar festën e 28 nëntorit përmes një fotoje.

Ata së bashku me ekipen e tyre janë shfaqur dukë bërë shqiponjën.

Të artistët kanë korrur suksese të mëdha në muzikë.

Hiti i tyre i fundit ishte “Its your show”, i cili u pëlqye shumë nga publiku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat