Rina Balaj dhe Sin Boy festuan 28 Nëntorin në qytetin e Beratit

Mediale Vip

Rina Balaj dhe Sin Boy festuan 28 Nëntorin në qytetin e Beratit

Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 06:39
Rina Balaj dhe Sin Boy

Rina Balaj dhe Sin Boy sjellin foto nga Berati.

Reperja e njohur shqiptare Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy shpesh herë shihen së bashku në rrjete sociale.

Kurse ditën e sotme ata publikuan imazhe nga qyteti i Beratit ku edhe po festonin Ditën e Pavarsisë së Shqipërisë.

“Gëzuar Ditën e Pavarësisë Shqipëri”, shkroi ajo krahas fotografive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rina (@isyourgirlrina)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat