Rezultoi pozitive me Covid-19, Diona Fona ka një mesazh për të gjithë

Mediale Vip

Rezultoi pozitive me Covid-19, Diona Fona ka një mesazh për të gjithë

Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 10:29
Diona Fona

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona, ka dalë pozitive me Covid-19.

Këtë ajo e bëri të ditur nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram ku edhe tregon për gjendjen e saj shëndetësore.

Ajo thotë se fatmirësisht nuk ka edhe aq vështirësi dhe po e kalon lehtë Covidin dhe është vetizoluar. Diona madje ka një mesazh për të gjithë.

Këngëtarja u thotë të gjithëve se duhet të kenë kujdes për veten dhe familjen se ky virus nuk është shaka.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat