“Çfarë bën ajo aty?”, Sara ndan videon teksa foshnja argëtohet në barkun e saj

Mediale Vip

“Çfarë bën ajo aty?”, Sara ndan videon teksa foshnja argëtohet në barkun e saj

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 09:18
Ledri dhe Sara

Sara ka ndarë disa pamje të barkut të rrumbullakosur.

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, është në ditët e saj të fundit të pritjes së ëmbël.

Herë pas here ajo tregon vështirësitë që po has gjatë kësaj periudhe, por edhe qastet e ëmbla të shtatzënisë.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një video në të cilën shihet se barku saj po lëviz aq shumë.

“Çfarë po bën ajo aty? Po kërcen?”, shkroi Sara përkrah videos qe shkriu zemrat e ndjekësve.

  Ndërsa Sara pak ditë më parë Sara ka zbuluar se ajo ende nuk ka gjetur emrin e bebit të saj por do ta dijë me siguri pasi të ketë vajzën në krahë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat