Pas Fiorit, edhe Rozana Radi infektohet me koronavirus

Mediale Vip

Pas Fiorit, edhe Rozana Radi infektohet me koronavirus

Më: 7 dhjetor 2020 Në ora: 18:14
Rozana Radi

Rozana Radi ka rezultuar pozitive me koronavirus.

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja në rrjetet sociale.

Moderatorja e emisionit “Boom” rezultoi pozitive vetëm pak ditë pasi u infektua edhe partnerja e saj në program, Fiori Dardha.

“Pas nje rezultati Negativ riperserita tamponin dhe…. POZITIV . Jam karantinuar dhe po marr mjekimin e nevojshem duke u konsultuar me mjekun e familjes.

Per momentin jam në gjendje të qëndrueshme, shpresojmë të shkojë gjithcka mirë”, shkruana Rozana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat