Brooklyn do të mungojë në festën e Krishtlindjeve në familjen Beckham

Mediale Vip

Brooklyn do të mungojë në festën e Krishtlindjeve në familjen Beckham

Më: 8 dhjetor 2020 Në ora: 22:48
Brooklyn Beckham

Djali i parë i Victoria dhe David Beckham kohëve të fundit ka qenë duke qëndruar në SHBA.

Ndërkaq, për shkak të pandemisë coronavirus, atij i është pamundësuar shkuarja në shtëpinë e tij

Për një gjë të tillë, ai do të festojë festat e fundvitit me të fejuarën e tij, por larg familjarëve.

Image

21-vjeçari në një paraqitje në rrjete sociale ka treguar se prindërit e tij janë të mërzitur, pasi ai nuk është në mesin e tyre.

Ndërsa një burim afër tyre ka thënë se modeli i njohur do të duhet të izolohet për dy javë nëse kthehet në Angli.

Sidoqoftë kësaj, ai po kalon mjaft kohë me Nicola, martesa e të cilëve do të realizohet në vitin 2022. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat