“Je gati për t’i nxjerrë të gjitha në shesh?”, Shqipja ‘kërcënon’ sërish Andin

Mediale Vip

“Je gati për t’i nxjerrë të gjitha në shesh?”, Shqipja ‘kërcënon’ sërish Andin

Më: 8 dhjetor 2020 Në ora: 23:10
Shqipja dhe Andi

‘Kërcënimet’ e Shqipes drejt Andit nuk kanë fund.

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, është bërë një ndër personat më të komentuar brenda dhe jashtë programit edhe pas largimit të saj, vendim ky i marrë nga produksioni.

Ajo së fundmi e ka publikuar një foto të Andit me një vajzë e cila pretendonte se ishte Tea mirëpo u vërtetua e kundërta.

Mirëpo si duket nuk e ka ndërmend të ndalet dhe e ka ‘kërcënuar’ Andin nëpërmjet postimit të një Instastory.

“Je gati për ti nxjerr të gjitha në shesh Andi? Taksirat thuaj edhe të tjerëve…. se e di ti., në grup jemi trimosha të mëdhejn”, ka shkruar ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat