Sara Hoxha zbulon portretin e djalit të vogël, Roman

Mediale Vip

Sara Hoxha zbulon portretin e djalit të vogël, Roman

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 06:52
Sara Hoxha

Roman, djali i dytë i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços erdhi në jetë rreth një vit më parë.

Përveç ditës lindjes, çifti ka vendosur që gjatë kësaj kohe mos ta zbulojnë portretin e vogëlushit tyre.

Sot Sara, surprizoi ndjekësit me postimin e saj, ku mund të shohim vogëlushin Roman, krahë Sarës dhe Ledionit. Roman erdhi në jetë në tetor të 2019, dhe sot është 1 vjeç e dy muajsh.

Jemi mësuar që vëllain e madh të tij, London, ta shohim më shpesh në postimet nga prindërit e tyre.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat