Miley Cyrus befasohet në ‘Jimmy Kimmel Live!’ kur mëson se ka 74 tatuazhe

Mediale Vip

Miley Cyrus befasohet në ‘Jimmy Kimmel Live!’ kur mëson se ka 74 tatuazhe

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 17:37
Miley Cyrus

Miley Cyrus po njihet më shumë me veten e saj.

Që kur la ditët e saj në ‘Disney Channel’ prapa, ylli i muzikës pop u bë më e njohur për stilin e guximshëm duke përfshirë këtu edhe tatuazhet që ka realizuar.

Këngëtarja 28 vjeçare u shfaq në “Jimmy Kimmel Live!” të martën dhe mësoi diçka më shumë për veten: numrin e tatuazheve që ka në trup.

Kur luante një lojë me një fans, ajo u pyet se sa tatuazhe mban në trup.

Fansi mendoi gabimisht duke thënë 27, para se Cyrus të theksonte se: “Nuk kam ide”.

“Si ne e dimë këtë dhe ju nuk e dini?”, pyeti Kimmel.

“Sepse ju, me siguri, jeni shumë më koherentë kur unë jam duke bërë këto tatuazhe sesa unë”, shpjegoi këngëtari e “Midnight Sky”.

Prezantuesi zbuloi se Cyrus ka 74 tatuazhe në trupin e saj, duke e lënë artisten amerikane të befasuar.

“Hëh?”, tha ajo.

Miley ndërkaq është duke shijuar suksesin e albumit të ri “Plastic Hearts”, në mesin e të cilit është edhe një bashkëpunim me yllin shqiptar, Dua Lipa. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat