Rivjen klipi dhe kënga e bukur “Kur m`ke pa”, tashmë në kanal tjetër

Mediale Vip

Rivjen klipi dhe kënga e bukur “Kur m`ke pa”, tashmë në kanal tjetër

Nga: Maksim Gjokaj Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 17:47
Vlora Kastrati Shala

Nëse e keni kërkuar dhe se keni gjetur klipin dhe këngën "Kur m'ke pa" nga artistja Vlora Kastrati Shala tashmë rifreskoni kërkimin, dhe e gjeni në kanalin më të madh muzikor në Arkiva Shqip.

Kjo këngë me siguri do të klikohet ende më shumë pasi është mjaft e bukur dhe e punuar nga mjeshtrat si: muzika & Orkestrimi nga Florent Boshnjaku, e super teksti nga Arsim Bunjaku.

Vlora në këtë projekt që u realizua me mjaft vështirëse për arsye pandemie duket se ka dhënë maksimumin dhe interprentimi vjen i fortë.

Por pa harruar dhe freskinë dhe bukurinë e klipit që e sjellin këngëtaren më në formë se kurrë.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat