Momenti i “shumëpritur”: Sara dhe Ledri shkojnë në shtëpi me vajzën e porsalindur

Mediale Vip

Momenti i “shumëpritur”: Sara dhe Ledri shkojnë në shtëpi me vajzën e porsalindur

Më: 16 dhjetor 2020 Në ora: 14:02
Momenti i “shumëpritur”: Sara dhe Ledri shkojnë në shtëpi me vajzën e porsalindur

Reperi i njohur, Ledri Vula u bë baba dy ditë më parë.

Partnerja e tij, Sara Hoxha, solli në jetë një vajzë, por çifti portretin dhe emrin e saj nuk e kanë zbuluar ende.

Ledri reagoi për herë të parë në Instagram duke postuar një imazh duke shtrënguar dorën e Sarës, teksa mori urime të shumta nga miqtë e tyre, personazhe publikë dhe nga fansat.

Ndërkohë babai i tij, Agroni ka zbuluar se ata e kanë pritur mbesën shumë ëmbël.
Agroni ka postuar një tortë ku shkruhet “Mirë se erdhe”, zbukuruar me një kukull bebe, një karrocë dhe një trëndafil rozë.

Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat