Ledri dhe modelja skena të nxehta në klip, por a është xheloze Sara Hoxha?

Mediale Vip

Ledri dhe modelja skena të nxehta në klip, por a është xheloze Sara Hoxha?

Më: 29 dhjetor 2020 Në ora: 12:03
Sara Hoxha

Vetëm pak ditë më parë Ledri Vula publikoi këngën e tij më të re, me titull ‘Sot, sot, sot’.

Kënga po njeh mjaft sukses, pasi në vetëm 3 ditë numëron rreth 700 mijë klikime.

Në klipin e këngës ka disa skena të nxehta mes Ledrit dhe një modeleje bjonde.

Por a është xheloze Sara?

Po! Dhe këtë e ka treguar me anë të një postimi të InstaStory.

Ajo ka publikuar në story këngën e Ledrit duke shkruar "Bëjmë skip disa skena që nuk na pëlqejnë por kënga na pëlqen shumë".

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat