Beatrix Ramosaj publikon disa nga prapaskenat e klipit të riBeatrix Ramosaj publikon disa nga prapaskenat e klipit të ri

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj publikon disa nga prapaskenat e klipit të riBeatrix Ramosaj publikon disa nga prapaskenat e klipit të ri

Më: 30 dhjetor 2020 Në ora: 17:26
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj dje lansoj projektin e saj të ri pas një pauze në skenën muzikore.

Ajo publikoi një baladë me videoklip e cila u shfaq në krahë të artistit Eugen Bushpepa i cili aludohet se është në lidhje me këngëtaren.

Sot, këngëtarja ka postuar prapaskenat gjatë xhirimit të këngës. Ky projekt i realizuar nga Beatrix e shfaqi atë sensuale dhe provokative.

‘Dancing with the devil’, titullohet kënga e saj të cilën mund ta dëgjoni në platforma sociale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat