Lorofili, Jehona Sopit: Në martesë, shumë njerëz ke pasur kundër teje

Mediale Vip

Lorofili, Jehona Sopit: Në martesë, shumë njerëz ke pasur kundër teje

Më: 2 janar 2021 Në ora: 19:07
Jehona Sopi

Një prej pjesëve “pikante” të darkës së Prive Reality sonte ishte ajo e ardhjes së astrologes Lorofil në tavolinë.

Ajo “lexoi “ mysafirët duke ia qëlluar për shumë gjëra se si janë si personalitete.

Së pari ia filloi me Jehona Sopin, duke i zbuluar shumë anë të personalitetin të saj.

Por ajo që më së shumti mori vëmendje, ishte parashikimi yjor për lidhjen e saj të dashurisë dhe më vonë martesës. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat