Alida gati një super baladë me artistin e huaj Mo43

Mediale Vip

Alida gati një super baladë me artistin e huaj Mo43

Nga: Maksim Gjokaj Më: 13 janar 2021 Në ora: 23:31
Alida Duka, Mo43

Ajo është një artiste e hiteve të njëpasnjëshme e si duket kjo periudhë jo e mirë nga virusi atë se ka stepur aspak. Po flasim për këngëtaren Alida Duka, ku ka gati një super baladë që do të publikohet të hënën e 18 Janarit.

Kënga është në bashkëpunim me artistin me origjinë turke por që ka lindur dhe jeton në Gjermani Mo43.

 Mësojmë se kjo këngë do të ishte për album por vendosën që ta nxjerrin single.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alida Duka (@alida_duka)

Në fakt mezi pritet të publikohet pasi ky projekt është taman për këtë kohë dhe do të ketë një super videoklip xhiruar në Zvicër. Kënga është punuar nga JK Record's dhe me beats nga Stine dhe do të quhet "A ke".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat