‘Plasin çokollatat’/ Fatjoni bën deklaratën e fortë për Anën

Mediale Vip

‘Plasin çokollatat’/ Fatjoni bën deklaratën e fortë për Anën

Më: 14 janar 2021 Në ora: 18:52
Fatjoni dhe Ana

Tërheqja fizike mes tyre nuk mungon dhe jo vetëm kaq, por Fationi tha se Ana po i “hy në zemër”.

Fatjoni: Pse të vajti syri te zemra? Mua mu duk si zemra ime dhe e mendova ta ççoj aty që ti bjer në sy Anës. Provoje një herë a e ngre dot zemrën time. Provoje ta ngresh. Unë e kam shumë të rëndë zemrën. Pse nuk na lë kohë të dyve, direkt mbas takimit të tretë te i 4

Ana: Dua të krijoj afrimitet me ty që të shoh nëse shkojmë ose jo.

Fatjoni: Ana po bën shumë stërvitje për të hyrë në atë zemër dhe besoj se po ja arrin

Ana: Mua mu duk si një zemër demi, nuk e di sa do depërtojë unë te zemra e Fatjonit apo ai te imja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat