Babai i Meghan Markle po bën një dokumentar në të cilin do të nxjerrë “të palarat” e të bijës

Mediale Vip

Babai i Meghan Markle po bën një dokumentar në të cilin do të nxjerrë “të palarat” e të bijës

Më: 18 janar 2021 Në ora: 17:29
Meghan Markle dhe babi

Thomas Markle tha se po bën një dokumentar për Meghan Markle.

Thomas Markle tha se po bën një dokumentar për Meghan Markle  dhe ai shpreson se do të ndihmojë “të kuptojë se çfarë shkoi keq” në marrëdhëniet e tyre, shkruan Insider.

Thomas, i cili nuk ka folur me Meghan dhe Princin Harry që para dasmës së tyre mbretërore në 2018, i tha The Sun se ai është duke punuar me një projekt dhe shpreson të përfundojë atë më vonë këtë vi.

“Fillon me jetën time, familjen time, dashurinë time për teatrin dhe televizionin dhe mënyrën se si arrita atje. Pastaj jeta ime me Meghan, duke u rritur, ditët e saj të shkollës derisa shkoi në kolegj dhe kur filloi karriera e saj,”, tha ai.

“Ne kishim një jetë të mirë së bashku, deri në martesën e saj të parë dhe shpërnguljen e saj në Kanada, pastaj fillon një histori e re. U ndjeva disi si “Çfarë i ndodhi vajzës time “,” shtoi ai.

Thomas më parë foli në lidhje me përçarjen e tij me Meghan në dokumentarin e Channel 5, “Thomas Markle: Historia ime”.

Dokumentari i cili u transmetua në Mbretërinë e Bashkuar në janar të vitit të kaluar, Thomas pranoi se ai qau duke parë Princin Charles duke ecur vajzën e tij nëpër korridor kur ai nuk mund të ishte atje për ta bërë atë vetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat