Mozzik ‘fans i flaktë’ i PDK-së: Kjo parti është themeli i Kosovës!

Mediale Vip

Mozzik ‘fans i flaktë’ i PDK-së: Kjo parti është themeli i Kosovës!

Më: 18 janar 2021 Në ora: 18:13
Mozzik

Rep artisti Mozzik ka dalë në përkrahje të PDK-së përmes rrjeteve sociale.

Kështu ka bërë edhe së fundi, ku përmes një postimi në rrjetin social Facebook u shpreh se PDK është themeli i Kosovës.

Më poshtë e gjeni postimin e Mozzikut pa ndërhyrje:

Mua më ka rritur dhe edukuar një frymë e njerëzve të ndershëm , njerëzve besnik , e njerëzve shtet ndërtues.

Është pikërisht ajo frymë që na rritë ende , e që së bashku do i rrisin edhe brezat tjerë .

Ata që thonë nuk është bërë asgjë për 20 vite gënjen vetën dhe mundohet ti gënjen tjerët !

14SHKURT ju thërras të gjithëve të votoni shtetndërtuesit , çlirimtarët tonë.

PDK buron nga lufta e shenjtë e UÇK-së !

PDK është themeli i Kosovës !

PoDonKosova 

Po du unë , e po dojmë të gjithë !

Shnetë paçim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat