Anita Haradinaj flet për puthjen e parë me Ramushin, tregon kur ndodhi ajo

Mediale Vip

Anita Haradinaj flet për puthjen e parë me Ramushin, tregon kur ndodhi ajo

Më: 19 janar 2021 Në ora: 12:16
Anita dhe Ramush Haradinaj

Bashkëshortja e Ramush Haradinajt, Anita, ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush luan” ku u bë pjesë e lojrave të ndryshme.

Në rubrikën ‘After Party’ , gruaja e kreut të AAK-së tregoi se kur ndodhi puthja e tyre e parë.

“Puthja e parë ndodhi pas një kohe kur kemi ndenjur bashkë, ndërsa takimi i parë ka qenë në punë ku aty edhe jemi njoftuar”, tha Anita.

Shikoni videon: 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat