Jeni gati për projektin e ri nga Tamim, bashkëpunim me producentin e njohur

Mediale Vip

Jeni gati për projektin e ri nga Tamim, bashkëpunim me producentin e njohur

Nga: Maksim Gjokaj Më: 19 janar 2021 Në ora: 15:21
Tamim

Pak kohë më parë ai solli një super mashup internacional ku kes tjerash këndoi dhe shqip.

Po flasim për artistin simpatik Tamim ku shumë shpejt do të vijë me një tjetër projekt muzikor.

Tamim nga Kalifornia ka bashkëpunuar me producentin e shumë hiteve Kostas Karagiozidis për këtë këngë, ndërsa për muzikën dhe tekstin është kujdesur vetë duke e shkruar nga zemra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TAMiM (@whoistamim)

Kënga do të ketë dhe një videoklip të bukur ku mezi pritet të vijë vetëm pas disa ditësh.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat